O nás

Jak to celé vzniklo

Axia znamená hodnota. V Axia Management Academy hodnotu získáte.

Můžete profesně i osobnostně růst díky kvalitním MBA kurzům, akreditovanému ICF výcviku v koučování a mnoha zajímavým kratším kurzům.

 

A jak to celé vzniklo?

Když se dívám zpátky, celý život investuji do lidí. Přináší mi to hluboké uspokojení.

Moc mě baví pomáhat lidem v rozvoji jejich potenciálu, jehož velikost i hloubka mě pokaždé znovu dokáže překvapit a ohromit. Mám ráda to vzrušení, když se lidi posunou, změní, přijdou na nějaký svůj “aha moment”.

Už v době mateřské jsem kromě osobní investice do vlastních dětí pracovala i s dalšími lidmi na jejich osobním rozvoji. Jako konzultant a mentor, později kouč, nebo jednoduše na bázi rozvíjení osobního vztahu.

Mám za sebou 10000+ hodin osobních konzultací, poradenství a nakonec koučinku, v rovině osobního rozvoje, kariérní i vztahové, s více než 2000 lidmi, v byznyse i v neziskovém sektoru.

Později jsem začala školit, učit na na vysoké škole, koučovat a lektorovat pro firmy a pro MBA studium. Osobní rozvoj, rozvoj lidských zdrojů, leadership, management, to jsou oblasti, které jsou mi nejbližší. Za 15 let jsem učila a lektorovala ve více než 150 studijních skupinách.

Pak přišel správný moment i pro koučink. Pod vlivem jednoho dobře naslouchajícího a komunikujícího kouče jsem se rozhodla vydat se i natuto kariérní dráhu.

Od té toby mám za sebou 900 odkoučovaných hodin a přes 20 osobně odlektorovaných školení koučinku. Koučink je přístup, který pokládám za geniální a který změnil můj život.

Z této směsi osobního investování do lidí, lektorování a koučinku se nakonec vznikla Axia Management Academy, z.ú. – vzdělávací instituce s plnohodnotnými českými i mezinárodními akreditacemi a certifikáty, ve které působí skvělí profesionálové.

Za tyto své spolupracovníky jsem velmi vděčná a výborně se mi s nimi spolupracuje.

Tak co, přidáte se? Potkáme se spolu v některém z MBA programů, nebo si vyberete některý z kurzů?

 

Daniela Vopalecká

 

Ing. Daniela Vopalecká, MBA, M.A., PCC

zakladatelka a ředitelka Axia Management Academy z. ú.

Zkušená koučka, manažerka a lektorka. 27 let praxe vedení projektů, týmů a osobní práce s lidmi.

2000+ klientů osobního koučinku, poradenství a mentoringu.

15 let lektorování na Vysoké škole podnikání a programů MBA – předměty Management, Manažerské metody a techniky, Strategický management, Leadership, Osobní rozvoj (cca 100 studijních skupin).