Kurz koučování online – výcvik koučování pro začátečníky

Jak posouvat člověka tam, kam chce on sám jít

Kdy se vám kurz bude hodit

Pokud chcete pomáhat lidem formou koučinku, je tento kurz ideálním začátkem vaší profesní kariéry. Zároveň je vhodný, pokud se chcete naučit efektivněji a nenásilněji komunikovat s druhými.

Kurz také oceníte, pokud pracujete například ve školství a sociálních službách, jako řídící pracovník, manažer, nebo pokud v rámci své profese často komunikujete s lidmi.

Naučíte se koučovat

Je to „koučink v kostce“. Naučíte se základy koučování, co koučink je, co není a jaké jsou jeho principy a standardy. A také, jak správně koučovat podle jednoduchého modelu koučování a s použitím jednoduchých nástrojů.

Získáte praktické dovednosti

Budete mít příležitost někoho odkoučovat a také být v roli koučovaného. A to s různými lidmi a v různých situacích. Trénink je zaměřený na praxi a praktické použití.

Vaším průvodcem budou profesionální koučové

Do tajů koučování vás zasvětí dva koučové, kteří mají sami za sebou stovky odkoučovaných hodin s klienty.

Využijete to v běžném životě

I kdybyste se zrovna nechtěli stát profesionálním koučem, tento trénink vám pomůže využívat koučovací přístup kdykoli a kdekoli v běžném životě.

Nastartujete svou vlastní koučovací kariéru

Pokud se chcete stát profesionálním koučem, tak je tento kurz vhodným a žádoucím začátkem.

Zkušenosti s kurzem

Koučování je přístup budoucnosti pro svoji nenásilnost, odhalování nevyčerpatelného potenciálu člověka a práci s vnitřní motivací.

Změní Vám náhled na život, na sebe i na ostatní.

Podívejte se na Pepovu zkušenost s kurzem 

Tímto kurzem snížíte cenu studia MBA

Budete-li v budoucnu chtít absolvovat celé studium MBA v oboru Profesionální koučování, tento kurz vám do něj započítáme. Zeptejte se na podrobnosti.

Způsob výuky – ON LINE kurz

5 dvouhodinových setkání zaměřených na výuku a on-line cvičení

Vždy v úterý od 18:30 do 20:30

Lektoři – koučové, kteří vás kurzem s radostí provedou

Mgr. Ing. Marcela Zedníčková, ACC – koučka osobního rozvoje, jazyková koučka, lektorka

Ing. Andy Vopalecký, MBA – manažer rozvoje v AXIA, kouč osobního a profesního rozvoje, lektor

Termíny a obsah

 

 • 4. října 2022
  Co je koučink a jak ho využít, rozdíly mezi koučinkem, mentoringem a psychoterapií, metody koučinku, základní koučovací model
 • 11. října 2022
  Jak vést koučovací rozhovor 
 • 18. října 2022
  Jednoduché koučovací nástroje a techniky
 • 25. října 2022
  Složitější koučovací nástroje a techniky
 • 1. listopadu 2022
  Metody koučinku v běžném životě – využití koučování v každodenní praxi, sebekoučink
Největším přínosem tréninku koučování pro mě bylo povzbuzení jít do toho a profesně koučování uplatnit. Díky kurzu jsem tak mohl nahlédnout do bohatství, které koučink skrývá a které lze využít i v běžné mezilidské komunikaci, samozřejmě uvážlivě 😉 Kromě praktického vyzkoušení koučinku (nás účastníků) byly pro mě velmi cenné i ukázky koučovacích sezení ze strany koučky. 
Bc. Ing. Martin Svák

jednatel, Procedo Event s.r.o.

Kurz koučinku byl skvělý začátek toho, co by mě opravdu bavilo dělat. Přinesl mi náležitý nadhled. Naučila jsem se, že různé situace se dají řešit úplně jinak, než jsem je řešila dosud. Hned jsem to začala využívat v komunikaci se svými dětmi a kolegy v práci, protože vidím pokrok, jaký lidé kolem mě díky koučinku dělají. Daniela je skvělá a zkušená lektorka a tak mohu tento kurz všem doporučit.
Mgr. Michaela Ramíková

vyšetřovatelka, Policie ČR

Kurz Základy koučování byl pro mě cennou profesní zkušeností i příjemným společenským setkáním. Během tréninku jsme si prakticky vyzkoušeli několik zajímavých koučovacích technik a např. metoda „tří rádců“ nebo prioritizační kolečko mi opravdu „sedly“ – jsou dobře využitelné v mnoha profesních i osobních situacích. Utvrdila jsem se v tom, že aktivní kladení otázek je smysluplný přístup při motivaci a budování druhých lidí.
Mgr. Veronika Vydrová

VŠ pedagog

Kurz koučinku mě naučil dívat se jinou optikou na problémy lidí, kteří se na mě obrací pro radu. Naučila jsem se víc respektovat skutečnost, že jsou experty na své vlastní životy. Že jim více prospěju, když jim nebudu radit, co by podle mého názoru bylo nejlepší udělat, ale když je přivedu dobře kladenými otázkami k jejich vlastnímu, a tím pádem pro ně nejlepšímu, řešení. Kurz doporučuji každému, na koho se lidé se svými problémy obracejí.
Mgr. Lucie Tichá

lektorka cizích jazyků

Kurz mi ukázal možnost, jak řešit těžké životní situace nebo posunout v nějaké oblasti jak sebe samého tak i druhé lidi. Dobré otázky a hledání jejich odpovědí je základem “hledání” v těch nejdůležitějších oblastech života. Koučování je v tomto ohledu velmi užitečným nástrojem.

Petr Jahůdka

OSVČ

Obvykle se ptáte

Je to opravdu tak snadné? Naučit se koučovat?

Po desetihodinovém tréninku z vás samozřejmě nebude profesionální certifikovaný kouč. Ale tento čas vám bohatě stačí na to, abyste pronikli do podstaty koučování a jeho základních principů a prostě “začali”… Každodenní život vám pak přinese další příležitosti a výzvy v koučování se zlepšovat.

Dnes je těch koučovacích škol tolik. Jak si můžu být jist, že to není nějaká samozvaný trénink koučinku podle kdovíjakých názorů?

Ano, je pravda, že koučovacích škol je hodně a také ne každý, kdo se vydává za kouče, skutečně ctí a využívá podstatné principy koučinku. Náš přístup je garantován certifikací Mezinárodní federace koučů (ICF – International Coach Federation) a jejich principy (https://www.coachfederation.cz, Etický kodex, Základní kompetence kouče), na kterých plně stavíme.

100% garance vrácení peněz

Pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete s kurzem spokojeni, garantujeme vrácení peněz.

100% garance vrácení peněz

Pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete s kurzem spokojeni, garantujeme vrácení peněz.

Kolik to bude stát? 

Běžná cena

Cena, za kterou je tento kurz běžně prodáván

4.999 Kč

Prázdninová cena

Sleva 25 %

V objednávce zadejte slevový kód PRAZDNINY25

N

3.750 Kč

Zvýhodněná cena platí do 31. 7. 2022

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Jak získat nové zákazníky?

Je jedno, jak skvěle umíte koučovat, ale když nemáte zákazníky, o hodně přicházíte. Tohle změní váš život

Dopiš to!

Podpora pro studenty.

Skupina, která tě nakopne práci MBA dopsat, obhájit a odejít s diplomem MBA.

Jak napsat závěrečnou práci MBA

Workshop, který ušetří spoustu času.

Dozvíte se přesný postup od prvních řádků až po obhajobu.