Kurz typologie osobnosti – dostaňte se do hlavy druhých

Mezinárodně uznávaný a osvědčený způsob poznání osobnosti

$

Chcete se prosadit?

Když rozumíte, jak druzí přemýšlejí, jak se chovají a co je motivuje, snáze se prosadíte. Ovlivníte věci, dosáhnete lépe svého cíle.

Je jedno, o jakou komunikaci se jedná, jestli se chcete prosadit v kolektivu, obhájit svou práci nebo přesvědčit své přátele, když se domlouváte na místě Silvestrovského večírku. Jakmile se chcete s druhými dobře domluvit, musíte je chápat, musíte v nich „číst“.

$

Prodáváte?

Když správně otypujete zákazníka, rychleji koupí. Pochopíte, co ho motivuje. Co je jeho „spouštěčem k akci“. Naladíte se na něho, vzájemně si díky vašemu pochopení „sednete“… a on mnohem snáze a rychleji koupí.

$

Pracujete s lidmi?

Nadřízený, nebo podřízený – to je jedno. Když víte, jak přemýšlí, pak je snadno přesvědčíte. Získáte je na svou stranu. Nadřízený si vás oblíbí, podřízení půjdou za vámi i bez příkazů. Využití typologie osobnosti funguje.

$

Nezneužívat!

Využití typologie osobnosti má vést k souladu, ne k jejímu zneužití. Když se umíte druhým „dostat do hlavy“, pak přijímáte i odpovědnost za to, co děláte. Když víte, jak s člověkem souznít a jit ke společnému cíli, budete z toho mít prospěch oba.

Co díky typologii osobnosti získáte

Pochopíte lépe svou osobnost a chování a začnete chápat osobnosti druhých lidí. Díky tomu se naučíte efektivněji jednat a komunikovat s lidmi.

Tento kurz vám výrazně pomůže tehdy, pokud pracujete s lidmi – především pokud jste personalista, manažer, učitel, sociální pracovník apod.

Také vám pomůže v soukromém životě. Pochopíte lépe své blízké, rodiče, děti, životní partnery atd.

Předpokladem účasti na kurzu je absolvování plné verze osobnostního testu. Vyplnění testu zabere necelých 10 minut a je v ceně kurzu. Zašleme vám ho e-mailem. 

Mezinárodně ověřeno, že sebe i jiné lépe pochopíte

Tento způsob typologie osobnosti je mezinárodně ověřený na milionech testů, které už proběhly. Odborníci se shodují, že se jedná o mimořádně přesný způsob určení typologie osobnosti. Patří k základní výbavě psychologů a koučů.

Za pár hodin pochopíte více než za dlouhé roky

Během několika hodin máte výsledek, který vám o vás prozradí skoro vše. Pochopíte své silné a slabé stránky, budete rozumět svým reakcím a daleko lépe se vám bude komunikovat s ostatními. Pochopíte, proč jednají tak, jak jednají a jak s nimi můžete jednat efektivněji.

Provede vás špičkový expert na tuto typologii

  • 30 let praxe v oblasti mentoringu, osobního rozvoje a koučinku
  • 18 let praxe s vyhodnocováním tohoto typu testů
  • více než 4.200 realizovaných typologií

Využijete to každý den

Výsledky využijete každý den. Nemusíte se nic učit, prostě budete vědět, proč a jak reagujete. Díky tomu budete efektivnější, spokojenější, bude se vám lépe komunikovat s ostatními, budete se snadněji rozhodovat, co dál dělat.

Jste-li ACC/PCC kouč, získáte kredity v oblasti ICF Resource Development

Kurzem získáte 2,5 kreditu v oblasti ICF Resource Development, které potřebujete pro obnovu koučovací certifikace ACC/PCC.

Zkušenosti s kurzem

Skvěle fungující jednoduchá typologie osobnosti původně ze zahraničí. Je využívaná v mnoha oborech, kde je třeba pochopit a poznat osobnost člověka. Přesně identifikuje silné a slabé stránky. Umožňuje pochopení chování a jednání druhých. Umožňuje výrazné zlepšení komunikace s lidmi.

Mimořádná cena

Tuto typologii využívají odborníci na celém světě. V AXIA vám ji s personalizovaným komentářem přinášíme za mimořádnou cenu. 

Všechny materiály v ceně

Dostanete přístup k on-line testu osobnosti, který si vyplníte předem. Plus všechny další materiály.

Kvalitní typologie osobnosti ZDARMA navíc

V ceně získáte kvalitní test osobnosti, který samostatně stojí 300 Kč. Pochopíte lépe, jak fungujete, co je vaše silná a slabá stránka a jak s nimi pracovat.

Z pohodlí domova

Výuka probíhá on-line. Je to bezpečné, pohodlné a příjemné.

Kdy a kde

Termín: Úterý 10. září 2024, 18:30 – 20:30

Kde: on-line, platforma Zoom

S sebou: Psací potřeby, šálek dobrého kafe nebo čaje a dobrá nálada 

100% garance vrácení peněz

Pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete s kurzem spokojeni, garantujeme vrácení peněz.

100% garance vrácení peněz

Pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete s kurzem spokojeni, garantujeme vrácení peněz.

Bylo skvělé si uvědomit, jaký mám temperament a jaké se s ním pojí silné a slabé stránky. Na mnoha z nich jsem od té doby mohla pracovat. Úplně konkrétně: uvědomila jsem si své tendence mluvit a mluvit a mluvit, protože jsem právě jeden z těch typů osobnosti… A mohla jsem s tím něco začít dělat. Teď při rozhovoru více přemýšlím, kdy mám něco říkat a kdy poslouchat.

Totéž platí v mezilidské oblasti, více chápu své blízké a učím se na základě předpokládaného temperamentu lidí kolem sebe s nimi jednat tak, aby jim to bylo příjemnější. A navíc je i lépe chápu.

Mgr. Kristýna Pípalová

středoškolská pedagožka

Typologie osobnosti byla v první řadě užitečná pro mě osobně. Díky ní jsem totiž pochopil, proč pod tlakem reaguji jinak než obvykle, čímž jsem do té doby opakovaně a často nemile překvapoval jak sebe, tak své okolí. Následně jsem mohl začít pracovat na kultivaci tohoto svého jednání. Momentálně je pro mě velmi užitečné, že lépe chápu silné i slabé stránky svých spolupracovníků, rozdíly mezi tím, jak se chovají a jací skutečně jsou, i jejich tendence, jak budou reagovat v komplikovaných situacích. To mi pomáhá jim lépe delegovat zodpovědnosti a vytvářet efektivnější týmy. 

Mgr. Radoslav Ženata, MBA

freelancer, kouč a lektor

Porozumění této typologii je pro můj profesní i soukromý život obrovským přínosem. Pomohla mi pochopit vlastní mámu, proč neustále upřednostňuje ostatní na svůj vlastní úkor. Pomáhá mi chápat, proč někteří řeší vše tak detailně a stejně se nedokážou rozhodnout, stejně jako proč já se rozhoduji tak rychle. Pomáhá mi rozumět mým klientům a tak jim lépe vyjít vstříc. Zjednodušeně: díky této typologii se mi lépe „žije“.

Bc. Jaroslava Mocová

realitní makléřka

Cena kurzu

Tato typologie je celosvětově známá, ale v ČR stále ne moc používaná, proto tento kurz v AXIA můžete pořídit za mimořádnou cenu.

V ceně kurzu dostanete ZDARMA osobnostní test za 300 Kč.
Test vám doručíme e-mailem po objednávce tohoto kurzu.

2.500 Kč – 990 Kč