Kurz typologie osobnosti – dostaňte se do hlavy druhých

Mezinárodně uznávaný a osvědčený způsob poznání osobnosti

$

Prodáváte?

Když správně otypujete zákazníka, rychleji koupí. Pochopíte, co ho motivuje. Co je jeho „spouštěčem k akci“. Naladíte se na něho, vzájemně si díky vašemu pochopení „sednete“… a on mnohem snáze a rychleji koupí.

$

Pracujete s lidmi?

Nadřízený, nebo podřízený – to je jedno. Když víte, jak přemýšlí, pak je snadno přesvědčíte. Získáte je na svou stranu. Nadřízený si vás oblíbí, podřízení půjdou za vámi i bez příkazů. Využití typologie osobnosti funguje

$

Nezneužívat!

Využití typologie osobnosti má vést k souladu, ne k jejímu zneužití. Když se umíte druhým „dostat do hlavy“, pak přijímáte i odpovědnost za to, co děláte. Když víte, jak s člověkem souznít a jit ke společnému cíli, tak ho můžete také snadno rozčílit a vyvést z rovnováhy. 

Co díky typologii své osobnosti získáte

Pochopíte lépe svou osobnost a chování a začnete chápat osobnosti druhých lidí. Díky tomu se naučíte efektivněji jednat a komunikovat s lidmi.

Tento kurz vám výrazně pomůže tehdy, pokud pracujete s lidmi – především pokud jste personalista, manažer, učitel, sociální pracovník apod.

Také vám pomůže v soukromém životě. Pochopíte lépe své blízké, rodiče, děti, životní partnery atd.

Předpokladem účasti na kurzu je absolvování plné verze osobnostního testu. Vyplnění testu zabere necelých 10 minut a je v ceně kurzu. Zašleme vám ho e-mailem. 

Mezinárodně ověřeno, že sebe i jiné lépe pochopíte

Tento způsob typologie osobnosti je mezinárodně ověřený na milionech testů, které už proběhly. Odborníci se shodují, že se jedná o mimořádně přesný způsob určení typologie osobnosti. Patří k základní výbavě psychologů a koučů.

Za půl dne pochopíte více než za dlouhé roky

Během několika hodin máte výsledek, který vám o vás prozradí skoro vše. Pochopíte své silné a slabé stránky, budete rozumět svým reakcím a daleko lépe se vám bude komunikovat s ostatními. Pochopíte, proč jednají tak, jak jednají a jak s nimi můžete jednat efektivněji.

Provede vás špičkový expert na tuto typologii

  • 30 let praxe v oblasti mentoringu, osobního rozvoje a koučinku
  • 18 let praxe s vyhodnocováním tohoto typu testů
  • více než 4.200 realizovaných typologií

Využijete to každý den

Výsledky využijete každý den. Nemusíte se nic učit, prostě budete vědět, proč a jak reagujete. Díky tomu budete efektivnější, spokojenější, bude se vám lépe komunikovat s ostatními, budete se snadněji rozhodovat, co dál dělat. 

Zkušenosti s kurzem

Skvěle fungující jednoduchá typologie osobnosti původně ze zahraničí. Je využívaná v mnoha oborech, kde je třeba pochopit a poznat osobnost člověka. Přesně identifikuje silné a slabé stránky. Umožňuje pochopení chování a jednání druhých. Umožňuje výrazné zlepšení komunikace s lidmi.

Zaváděcí cena

Kurz je nově spuštěný, proto je na omezenou dobu za zaváděcí cenu. Výměnou za to bychom rádi získali zpětnou vazbu. 

Občerstvení a všechny materiály v ceně

Aby se nám příjemně dařilo objevovat sebe i druhé.

Kvalitní typologie osobnosti v Ostravě

Severomoravani to mají blízko a z Prahy je to Regiojetem taky kousek.

Tímto kurzem snížíte cenu studia MBA

Budete-li v budoucnu chtít absolvovat celé studium MBA, tento kurz vám do něj započítáme. Zeptejte se na podrobnosti.

Kdy a kde

Termín: 20. února 2021, 15:00 – 18:00

Adresa: Hotel Sareza, Čkalovova 6144/18, 708 00 Ostrava – Poruba

S sebou: Psací potřeby, blok a dobrá nálada 

100% garance vrácení peněz

Pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete s kurzem spokojeni, garantujeme vrácení peněz.

100% garance vrácení peněz

Pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete s kurzem spokojeni, garantujeme vrácení peněz.

Bylo skvělé si uvědomit, jaký mám temperament a jaké se s ním pojí silné a slabé stránky. Na mnoha z nich jsem od té doby mohla pracovat. Úplně konkrétně: jako Íčko jsem si uvědomila své tendence mluvit a mluvit a mluvit… A něco s tím začít dělat. Teď při rozhovoru více přemýšlím, kdy mám něco říkat a kdy poslouchat.

To stejné platí v mezilidské oblasti, více chápu své blízké a učím se na základě předpokládaného temperamentu lidí kolem sebe s nimi jednat tak, aby jim to bylo příjemnější. A navíc je i lépe chápu.

Mgr. Kristýna Pípalová

středoškolská pedagožka

Typologie osobnosti byla v první řadě užitečná pro mě osobně. Díky ní jsem totiž pochopil, proč pod tlakem reaguji jinak než obvykle, čímž jsem do té doby opakovaně a často nemile překvapoval jak sebe, tak své okolí. Následně jsem mohl začít pracovat na kultivaci tohoto svého jednání. Momentálně je pro mě velmi užitečné, že díky této typologii lépe chápu silné i slabé stránky svých spolupracovníků, rozdíly mezi tím, jak se chovají a jací skutečně jsou, i jejich tendence, jak budou reagovat v komplikovaných situacích. To mi pomáhá jim lépe delegovat zodpovědnosti a vytvářet efektivnější týmy. 

Mgr. Radoslav Ženata, MBA

freelancer, kouč a lektor

Porozumění této typologii je pro mě velmi prospěšné v týmové spolupráci, v účinné komunikaci s lidmi z týmu a ve správném formování nových týmů.

Bc. Daniel Vopalecký, MSc.

programátor investičních rizik; vedoucí týmů neziskové organizace Inspiration

Cena kurzu

Kurz je nově spuštěný, proto ho můžete pořídit za zaváděcí cenu.
Cena platí pro prvních 100 registrovaných.
V ceně kurzu dostanete ZDARMA osobnostní test za 299 Kč.
Test vám doručíme e-mailem po objednávce tohoto kurzu.

 

900 - 490