Dušan Šebek

Šel jsem do kurzu po předchozí zkušenosti v pozici koučovaný. Chtěl jsem poznat i druhou stranu z pozice kouče. Jednotlivé bloky byly vždy velmi inspirující, pozitivně laděné a vždy jsem si odnesl něco, co jsem hned prakticky využil pro vlastní osobností růst a...

Mgr. Monika Maruňáková

Pred kurzom som prežívala neistotu v určitých komunikačných situáciách, mnohé sa mi zdali len ťažko riešiteľné. Kurz koučingu mi dodal istý nadhľad a sebavedomie, že všetko sa dá správnou formou zvládnuť.
Ingeborg Kerula

Ingeborg Kerula

Jelikož budu brzy ukončovat svou pracovní kariéru, byl pro mě tento kurz velice přínosný, jelikož budu schopná své podřízené mnohem lépe připravit, díky lepšímu koučování, na převzetí obrazného kormidla v naší firmě.
Bc. David Gruber

Bc. David Gruber

Byl jsem překvapen, skoro ohromen, jak online koučování funguje. Koučovací přístup je použitelný v osobní i pracovní oblasti, vlastně v každé oblasti života.
Marie Gruntová

Marie Gruntová

Kurz mi rozšířil úhel pohledu. I ve směru laskavějšího a tolerantnějšího pohledu na druhé lidi a sama na sebe. Uvědomění si dobře položené otevřené otázky, díky které může klient lépe poznat sám sebe a zažít aha moment.