Na výběru školy záleží

Chcete kvalitní vzdělání, které uplatníte v praxi? Pak si dejte na výběru školy nebo vzdělávací instituce opravdu záležet. MBA můžete studovat na různých školách v České republice. Kvalita studia se ale různí.

Pokud chcete jít najisto, vyberte si školu či studijní program certifikovaný IES. Na kvalitu studia dohlíží certifikační autorita International Education Society (IES) sídlící v Londýně. Dosud vydala přes 55 000 certifikátů k diplomům MBA, kterými se chlubí absolventi nejen z Evropy, ale také z USA, Kanady, Austrálie, Asie i Afriky. Díky certifikátu získáte na pracovním trhu řadu výhod.

Vystoupejte po kariérním žebříčku s prestižním certifikovaným titulem MBA

Sklízejte úspěchy doma i v zahraničí. Prestižní studium MBA otvírá dveře ke kariéře snů. Objevte nové možnosti vašeho osobního rozvoje a zvyšte svou hodnotu na trhu práce. Staňte se odborníkem ve světě moderního managementu.

Mezinárodní certifikát IES

Pochlubte se ve svém životopisu titulem MBA certifikovaným IES. U nás ho může získat každý absolvent. Přikládá se k diplomu a platí po celém světě. Kromě češtiny a angličtiny můžete požádat o certifikaci v dalších světových jazycích. To využijete, pokud byste někdy chtěli pracovat pro zahraniční firmu, nebo přímo v zahraničí. K dispozici budete mít jak tištěnou, tak elektronickou verzi.

Podívejte se na podrobnosti o možnostech studia MBA. Studujte MBA u nás a buďte nositelem prestižní mezinárodní certifikáce IES.