Tohle vás posune – tři základní koučovací dovednosti a skvělý kurz

Tři základní koučovací dovednosti

Umět správně naslouchat

Umět klást otázky

Umět dělat malé kroky

Doplňte si tři základní koučovací dovednosti
kurzem, který vás posune

využijte slevový kupón, který máte v e-mailu

Kdy se vám kurz bude hodit

Pokud chcete pomáhat lidem formou koučinku, je tento kurz ideálním začátkem vaší profesní kariéry. Zároveň je vhodný, pokud se chcete naučit efektivněji a nenásilněji komunikovat s druhými. 

Kurz také oceníte, pokud pracujete například ve školství a sociálních službách, jako řídící pracovník, manažer, nebo pokud v rámci své profese často komunikujete s lidmi.

Naučíte se koučovat

Je to „koučink v kostce“. Naučíte se základy koučování, co koučink je, co není a jaké jsou jeho principy a standardy. A také, jak správně koučovat podle jednoduchého modelu koučování a s použitím jednoduchých nástrojů.

Získáte praktické dovednosti

Budete mít příležitost někoho odkoučovat a také být v roli koučovaného. A to s různými lidmi a v různých situacích. Trénink je zaměřený na praxi a praktické použití. 

Vaším průvodcem bude profesionální kouč

Do tajů koučování vás zasvětí kouč, který má sám za sebou stovky odkoučovaných hodin s klienty.

Využijete to v běžném životě

I kdybyste se zrovna nechtěli stát profesionálním koučem, tento trénink vám pomůže využívat koučovací přístup kdykoli a kdekoli v běžném životě.

Nastartujete svou vlastní koučovací kariéru

Pokud se chcete stát profesionálním koučem, tak je tento kurz vhodným a žádoucím začátkem. 

Zkušenosti s kurzem

Koučování je přístup budoucnosti pro svoji nenásilnost, odhalování nevyčerpatelného potenciálu člověka a práci s vnitřní motivací.

Změní Vám náhled na život, na sebe i na ostatní.

Pepova zkušenost z kurzu

Tímto kurzem snížíte cenu studia MBA

Budete-li v budoucnu chtít absolvovat celé studium MBA v oboru Profesionální koučování, tento kurz vám do něj započítáme. Zeptejte se na podrobnosti.

Způsob výuky – ON LINE kurz

5 dvouhodinových setkání zaměřených na výuku a online cvičení – vždy ve středu od 18:00 do 20:00

Termíny a obsah

Největším přínosem tréninku koučování pro mě bylo povzbuzení jít do toho a profesně koučování uplatnit. Díky kurzu jsem tak mohl nahlédnout do bohatství, které koučink skrývá a které lze využít i v běžné mezilidské komunikaci, samozřejmě uvážlivě 😉 Kromě praktického vyzkoušení koučinku (nás účastníků) byly pro mě velmi cenné i ukázky koučovacích sezení ze strany koučky. 

Bc. Ing. Martin Svák

jednatel, Procedo Event s.r.o.

Kurz koučinku byl skvělý začátek toho, co by mě opravdu bavilo dělat. Přinesl mi náležitý nadhled. Naučila jsem se, že různé situace se dají řešit úplně jinak, než jsem je řešila dosud. Hned jsem to začala využívat v komunikaci se svými dětmi a kolegy v práci, protože vidím pokrok, jaký lidé kolem mě díky koučinku dělají. Daniela je skvělá a zkušená lektorka a tak mohu tento kurz všem doporučit.

Mgr. Michaela Ramíková

vyšetřovatelka, Policie ČR

Kurz Základy koučování byl pro mě cennou profesní zkušeností i příjemným společenským setkáním. Během tréninku jsme si prakticky vyzkoušeli několik zajímavých koučovacích technik a např. metoda „tří rádců“ nebo prioritizační kolečko mi opravdu „sedly“ – jsou dobře využitelné v mnoha profesních i osobních situacích. Utvrdila jsem se v tom, že aktivní kladení otázek je smysluplný přístup při motivaci a budování druhých lidí.

Mgr. Veronika Vydrová

VŠ pedagog

Obvykle se ptáte

Je to opravdu tak snadné? Naučit se koučovat?

Po devítihodinovém tréninku z vás samozřejmě nebude profesionální certifikovaný kouč. Ale tento čas vám bohatě stačí na to, abyste pronikli do podstaty koučování a jeho základních principů a prostě “začali”… Každodenní život Vám pak přinese další příležitosti a výzvy v koučování se zlepšovat.

Dnes je těch koučovacích škol tolik. Jak si můžu být jist, že to není nějaká samozvaný trénink koučinku podle kdovíjakých názorů?

Ano, je pravda, že koučovacích škol je hodně a také ne každý, kdo se vydává za kouče, skutečně ctí a využívá podstatné principy koučinku. Náš přístup je garantován certifikací Mezinárodní federace koučů (ICF – International Coach Federation) a jejich principy (https://www.coachfederation.cz, Etický kodex, Základní kompetence kouče), na kterých plně stavíme.

100% garance vrácení peněz

Pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete s kurzem spokojeni, garantujeme vrácení peněz.

100% garance vrácení peněz

Pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete s kurzem spokojeni, garantujeme vrácení peněz.

Cena kurzu

Studium profesionálního koučování stojí 79.900 Kč. Když nepotřebujete certifikát Mezinárodní koučovací federace a titul MBA, můžete mít základy koučování za 3.999 Kč.

 

[cwp_et_pb_animated_headlines text_orientation=“center“ animated_text=“79.900″ after_text=“- 3.999 Kč“ html_tag=“h3″ anim_style=“highlighted“ anim_highlighted=“x“ _builder_version=“4.7.0″ text_font_size=“36″ header_font=“|600|||||||“ header_font_size=“40″ header_letter_spacing=“2″ hover_enabled=“0″ text_font_size_tablet=“51″ text_line_height_tablet=“2″ header_font_size_tablet=“51″ header_line_height_tablet=“2″ sticky_enabled=“0″ _i=“6″ _address=“2.3.0.6″ /]