Jak si udržet pozitivní přístup – záznam workshopu

Praktické tipy pro covidovou dobu

Krize, covid, nebo běžný život? Tento workshop je o postoji a o celkovém přístupu k životu. 

Zjednodušeně řečeno můžeme mít dva základní postoje: vidět v každém problému příležitost, nebo vidět v každé příležitosti problém. Vidět sklenici poloplnou nebo poloprázdnou. Jak vidíte svět vy?

Jeden ze zakladatelů pozitivní psychologie Martin Seligman na posledním summitu koučů řekl, že velkou výzvou pro nadcházející dobu bude, aby lidé po covidové době přestali „přežívat“ a začali znovu vzkvétat (WBECS 2021).

Tenhle workshop vám pomůže znovu rozkvést!

Dostali jsme návod, jak změnit svůj přístup a pozitivní soustředěnost na novou práci.

(účastníci workshopu)

záznam workshopu

Jak si udržet pozitivní přístup

získáte a naučíte se

Inspiraci, jak pohodu a pozitivní přístup dále rozvíjet.

Klid a pohodu pro vás, kterou můžete přenést na své blízké.

Program workshopu

Dozvíte se, co je a co není „pozitivní přístup“. Myslíte, že to víte? Tak schválně, zkuste ho definovat. :-))

Odhalíte vlivy, které Váš pozitivní přístup narušují. Ne, vaše děti a partner na home office to nejsou…

Zamyslíte se nad věcmi, které můžete a nemůžete ovlivnit a jak s tím pracovat.

Zjistíte, kde je váš „pevný bod“ a jak ho využít.

Získáte praktické nápady, jak si hned teď zlepšit život.

 

Všechno, co na workshopu řešíme, vychází z koučovacích přístupů, které jsou ověřeny na milionech lidí a situací v celém světě.

Máme mezinárodní certifikaci ICF – největší koučovací federace na světě, pro výuku koučování, včetně praktického výcviku na úrovni MBA studia.

Proč stojí za to si záznam pořídit

$
$
$

Kdo workshopem provádí

 

Ing. Daniela Vopalecká, MBA, M.A., PCC

ředitelka Axia Management Academy,
profesionální koučka, lektorka osobního rozvoje a soft skills

Vysokoškolské vzdělání v oborech management a ekonomika, leadership a rozvoj lidí. Dlouholetá praxe v oblasti osobního rozvoje lidí a leadershipu. Držitelka mezinárodního certifikátu ICF v profesionálním koučování (Erickson College). 900 odkoučovaných hodin s individuálními klienty a ve firmách. 

Cena workshopu

Vyberte si – tento jeden workshop, nebo získejte výhodně sérii všech workshopů. Také se můžete rovnou naučit všechny koučovací techniky, které jsou na workshopech používány.

V ceně ZDARMA pracovní materiály.

S manželem pracujeme společně a učíme se dělat byznys online, což je pro nás nové. Dostali jsme návod, jak změnit svůj přístup a pozitivní soustředěnost na novou práci. Celý workshop byl pro nás přínosný a povzbudivý.

Renata a Lubomír Koloniční

Připravoval jsem teď jeden projekt, který mi zabral čas a energii. Dávali mi vysoké šance, ale teď mi řekli, že jsem byl sice nejlepší, ale vybrali si někoho jiného. Jak jsi vyprávěla ten váš příběh a že neúspěch je vlastně příležitost, tak mě to zase nakoplo.

Mgr. Martin Husák, MBA

Dnes mě zaujala myšlenka, abych zkusila něco těžšího. Určitě je několik oblastí, které bych chtěla rozvíjet. Nevím, do čeho se pustit nejdříve, ale dostala jsem dnes výzvu, něco si stanovit, něco zkoumat, něčím z toho se zabývat a dát si konkrétní, měřitelný cíl.

Mgr. Michaela Hebelková

Celá rodina se těšíme na každý úterní seminář, smeluje nás to a obohacuje. Moc se nám líbí, že můžeme poznatky ze seminářů společně uskutečňovat. Je to pro nás společné dobrodružství.

Mgr. Radmila Sýkorová

Líbí se mi, že je to na 30 minut! To je geniální. Důležitá byla pro mě možnost hned si psát konkrétní věci týkající se mě osobně, že na to byl čas a prostor.

Mgr. Karla Mihatschová

Posledný workshop bol super. Zistila som, že mnoho mojich neúspechov beriem ako osobné zlyhanie. Poučím sa, ale mi to veľmi dlho trvá. Chcem to zmeniť.

Ing. Katarína Kišková, MBA

Musím se znovu vyjádřit k vaší skvělé práci jako týmu… nemůžete v této těžké době vybírat lepší témata. Není týden, abych na svých klientech nepoužila nové nástroje, které nám tady každé úterý předkládáte. Díky.

Mgr. Irena Hejkalová

Moc se mi líbil workshop „Jak být správně naštvaný“. Uvědomila jsem si, jak je důležité své emoce ovládat. Mám problém se hlavně zastavit – budu na tom pracovat.

Hana Horáčková

Za mě byly nejsilnější dvě myšlenky: soustředit se na to, na co mám vliv, a příklad s klientem, který se rozhodl pro pravidelnou dávku vděčnosti.

Mgr. Alena Vévodová