Jak se v příštích měsících výrazně posunout?

Je několik možností, jak se posunout a získat více. Podívejte se na ně, vyberte si, která vám nejvíce vyhovuje a posuňte svůj život a kariéru.

Tohle využije každý 

Pokud chcete jednat mnohem efektivněji s lidmi, pak se vám hodí kurz Typologie osobnosti. Využijete to, pokud prodáváte, pracujete v týmu, nebo pokud se chcete lépe prosadit. Bude pro vás jednodušší správně argumentovat a dostanete se tak rychleji k cíli. 

Jakmile se naučíte podle typu osobnosti identifikovat pravděpodobné silné a slabé stránky, můžete se s dotyčným člověkem mnohem snáze domluvit. Víte, jak ho motivovat, jak si s ním lépe rozumět, ale také například i to, jak ho odradit od další komunikace. 

Jedná se o mezinárodně uznávanou typologii osobnosti, která se využívá v mnoha zemích světa. 

Chcete začít a hledáte jistotu

Pokud vás zajímá koučování, ale nejste si jistí, jak vám to půjde, pak je pro vás ideální Kurz koučování pro začátečníky. Tento kurz vám představí “koučink v kostce” a umožní vám zažít praktické koučování na vlastní kůži. Zkusíte si roli kouče i koučovaného.

Tyto základy vždy využijete v běžném životě, ale zároveň zjistíte, jestli se chcete koučování profesionálně věnovat. 

Když máte jasno

Když máte jasno v tom, že chcete být profesionálním koučem, tak vás bude zajímat studium MBA Profesionální koučování. Skvělé na tomto studiu je, že se reálně naučíte koučovat, získáte kompletní praktický výcvik akreditovaný Mezinárodní federací koučů (International Coaching Federation – ICF), která je největší na světě a navíc získáte titul MBA. To vše v rámci jednoho studia a v jedné ceně. 

Perlička pro stávající kouče – hodinová sazba o 300 % vyšší

Pokud máte něco odkoučováno a chcete zefektivnit svou práci, tak tohle je rozhodně pro vás. Podívejte se, jak zvýšit svou kvalifikaci a jak za stejnou pracovní dobu vydělat mnohem více.

 

Kurz Typologie osobnosti

Dostaňte se lidem do hlavy. Pochopte lépe druhé i sebe a začnete s lidmi jednat efektivněji

Kurz koučování pro začátečníky

Jak posouvat člověka tam, kam chce on sám jít? To se naučíte na tomto kurzu, který je určený pro začínající kouče

MBA Profesionální koučování

Když to myslíte s koučováním vážně, podívejte se, co všechno můžete získat

Efektivní týmový koučink

Pokud jste kouč, chcete kariérně vyrůst a vydělávat více, prozkoumejte výhody týmového koučinku