Jak být správně naštvaný – záznam workshopu

Praktické tipy pro covidovou dobu

Už vám někdo vynadal za naprostou hloupost? A co partner – už jste se pohádali kvůli maličkosti, která nestála za to?

Nebo radost a smutek – dovedete je sdílet s partnerem? Dokážete tím svůj vztah posílit?

To všechno jsou emoce, které často velmi silně ovládají váš život.

Je špatné je potlačovat. Stejně špatné ale může být, když se nekontrolovaně projeví.

Pojďme emoce lépe pochopit a naučit se s nimi pracovat.

Moc se mi líbil workshop „Jak být správně naštvaný“. Uvědomila jsem si, jak je důležité své emoce ovládat. Mám problém se hlavně zastavit – budu na tom pracovat.

(účastnice workshopu)

záznam workshopu

JAK BÝT SPRÁVNĚ NAŠTVANÝ

získáte a naučíte se

Poznáte nástroje pro cílevědomou práci s vlastními pocity i s pocity druhých.

Vaše emoce se stanou obohacením vašeho života.

Program workshopu

Emoce – jaké emoce existují, jaké máme a jak se projevují.

Porozumíte procesu, jak ovládat své emoce.

Načrtnete si plán vlastního rozvoje v oblasti emocí, jejich prožívání a vyjadřování.

Uchopíte principy sdílení vlastních emocí, které budou chránit vaše vztahy a pomáhat druhým.

Všechno, co na workshopu řešíme, vychází z koučovacích přístupů, které jsou ověřeny na milionech lidí a situací v celém světě.

Máme mezinárodní akreditaci ICF – největší koučovací federace na světě, pro výuku koučování, včetně praktického výcviku na úrovni MBA studia.

Proč stojí za to si záznam pořídit

$
$
$

Kdo workshopem provádí

 

Ing. Pavel Vopalecký, M.A.

expert, konzultant a lektor rétoriky a komunikace

autor online programu “Akademie mluvení”, s dlouholetou zkušeností z vlastních veřejných proslovů, z rozhlasové práce i ze skupinové dynamiky v různých formátech

Cena workshopu

Vyberte si – tento jeden workshop, nebo získejte výhodně sérii všech workshopů. Také se můžete rovnou naučit všechny koučovací techniky, které jsou na workshopech používány.
V ceně ZDARMA pracovní materiály.
S manželem pracujeme společně a učíme se dělat byznys online, což je pro nás nové. Dostali jsme návod, jak změnit svůj přístup a pozitivní soustředěnost na novou práci. Celý workshop byl pro nás přínosný a povzbudivý.

Renata a Lubomír Koloniční

Připravoval jsem teď jeden projekt, který mi zabral čas a energii. Dávali mi vysoké šance, ale teď mi řekli, že jsem byl sice nejlepší, ale vybrali si někoho jiného. Jak jsi vyprávěla ten váš příběh a že neúspěch je vlastně příležitost, tak mě to zase nakoplo.

Mgr. Martin Husák, MBA

Dnes mě zaujala myšlenka, abych zkusila něco těžšího. Určitě je několik oblastí, které bych chtěla rozvíjet. Nevím, do čeho se pustit nejdříve, ale dostala jsem dnes výzvu, něco si stanovit, něco zkoumat, něčím z toho se zabývat a dát si konkrétní, měřitelný cíl.

Mgr. Michaela Hebelková

Celá rodina se těšíme na každý úterní seminář, smeluje nás to a obohacuje. Moc se nám líbí, že můžeme poznatky ze seminářů společně uskutečňovat. Je to pro nás společné dobrodružství.

Mgr. Radmila Sýkorová

Líbí se mi, že je to na 30 minut! To je geniální. Důležitá byla pro mě možnost hned si psát konkrétní věci týkající se mě osobně, že na to byl čas a prostor.

Mgr. Karla Mihatschová

Posledný workshop bol super. Zistila som, že mnoho mojich neúspechov beriem ako osobné zlyhanie. Poučím sa, ale mi to veľmi dlho trvá. Chcem to zmeniť.

Ing. Katarína Kišková, MBA

Musím se znovu vyjádřit k vaší skvělé práci jako týmu… nemůžete v této těžké době vybírat lepší témata. Není týden, abych na svých klientech nepoužila nové nástroje, které nám tady každé úterý předkládáte. Díky.

Mgr. Irena Hejkalová

Moc se mi líbil workshop „Jak být správně naštvaný“. Uvědomila jsem si, jak je důležité své emoce ovládat. Mám problém se hlavně zastavit – budu na tom pracovat.

Hana Horáčková

Za mě byly nejsilnější dvě myšlenky: soustředit se na to, na co mám vliv, a příklad s klientem, který se rozhodl pro pravidelnou dávku vděčnosti.

Mgr. Alena Vévodová