Studujte MBA stejně jako nejlepší světoví manažeři a leadeři.

Pokud pracujete na projektech, vedete občas nějaký tým lidí nebo rovnou celou firmu, tak vás studium MBA musí zajímat. Protože když chcete zazářit, neobejdete se bez kvalitního vzdělání, které dokážete uplatit v praxi. Nepostradatelné jsou znalosti z oblasti leadershipu, projektového řízení, vedení firmy a komunikace.

V dobách našich babiček se říkávalo: „Sedávej panenko v koutě, budeš-li hodná, najdou tě”. Ty časy jsou už dávno pryč. V dnešním světě si kariéru snů musíte vybojovat. 

Naučte se skvěle používat obchodní techniky, zlepšete své schopnosti prezentovat a prodávat a buďte skvělý leader. To všechno získáte při studiu MBA.

Věděli to i špičkoví manažeři těch největších firem. Když v časopisu Fortune zveřejnili 500 TOP generálních ředitelů světa, mezi prvními 16 mělo na svém kontě titul MBA 10. Jmenovat můžeme například Tima Cooka (Apple), Marka Fieldse (Ford Motor Company), Jeffreyho R. Immelta (General Electric), C. Douglase MCMillona (Walmart) a pokračovat bychom mohli dál a dál. Kvalitní vzdělání je ceněné a otevírá dveře k neobyčejným pracovním příležitostem.

MBA je mezinárodně uznávaný titul, který můžete získat na školách takřka po celém světě. Studium nabízí většina prestižních světových univerzit, jako je Harvard, Oxford, Yale, Foster, Boston a další. Pokud to máte na prestižní světové univerzity daleko, nic se neděje. Můžete studovat i v Ostravě.

Studium je certifikováno u IES London, celosvětově uznávanou certifikační autoritou. IES už potvrdilo více než 55.000 diplomů po celém světě.

Absolventi MBA studia mají více znalostí, které dokáží využít v praxi. S tím se pojí také lepší uplatnění na trhu práce, vyšší plat i kariérní růst. Vydejte se po stopách nejlepších ředitelů, managerů a leaderů světa také vy. Pochlubte se stejným titulem, jaký má ředitel Applu. Podívejte se na podrobnosti studia MBA, je v Ostravě a je cenově dostupné.