Jak efektivně napsat závěrečnou práci MBA

Workshop pro studenty AXIA

Workshop vám přinese:

Nakopne vás k psaní závěrečné práce

Když jste na to sami, někdy vám to nejde nebo se nemůžete rozhoupat. Workshop vám dodá potřebnou energii pro start, abyste se do toho už konečně pustili.

Ukáže vám přesný postup od prvních kroků až po obhajobu

Rozmyslet si téma práce. Přesně formulovat zadání. Nahodit základní části práce – osnovu. Pustit se do naplňování jednotlivých kapitol. Zjistit vše o formální úpravě. Co si připravit k obhajobě. Vše se do detailů dozvíte.

Získáte tipy, jak práci napsat rychle a efektivně

Můžete psát práci dlouho, nesoustředěně a chaoticky. Anebo můžete využít několik užitečných tipů, jak práci napsat rychle, elegantně a s pocitem dobře vykonané práce.

Můžete se zeptat na cokoliv, co vám není jasné

Bude prostor pro jakékoli vaše otázky, aby vám pak už vše bylo úplně jasné 🙂

Z pohodlí domova a bezpečně

Workshop proběhne on-line, nemusíte nikam cestovat, ušetříte tak čas i peníze a můžete si u něho vypít své oblíbené kafe.

Proč stojí za to dojít až k obhajobě MBA

E

Získáte titul MBA (už brzy snad), kvůli kterému jste tu školu přece taky studovali, a tak zvýšíte svou cenu na trhu práce.

E

Budete na sebe hrdí, že jste ten úkol dotáhli a dokončili. Radost z dokončeného díla je fajn. A třeba vás u obhajoby i někdo pochválí 🙂

E

Tvorba závěrečné práce rozvine vaše dovednosti. Vaši schopnost formulovat, třídit, kompilovat, vypouštět, a mnohé jiné. A samotný obsah práce vám jistě bude taky užitečný, když zpracujete své téma, vyvoříte nějaký projekt, posunete se dál.

Kdo vás provede

Ing. Mgr. Radoslav Ženata, MBA

Administrátor a konzultant závěrečných prací AXIA

Kdy?

Úterý 30. dubna 2024, 18:30 – 20:00,

od 20:00 do 20:30 prostor pro dodatečné individuální otázky

 

Platforma

Workshop proběhne na platformě Zoom.

Informace, jak se připojit online, Vám předem pošleme a poskytneme náležitou podporu. Bude-li třeba, člen týmu Axia se s Vámi domluví na vyzkoušení, aby vše fungovalo a setkání nebylo ničím rušeno.

 

Kolik to bude stát? 

Cena pro AXIA studenty

N

390 Kč