AXIA Obnova certifikátu kouče

Který je ten váš?

Obnova certifikátu kouče je u ICF povinná. Garantuje se tím kvalita a profesní odbornost. Týká se to i vás?

Máme pro vás kompletní řešení, jak obnovu certifikátu udělat efektivně a s menším počtem nahrávek. Navíc ušetříte čas a ještě můžete zvýšit počet svých platících klientů.

Pozor

Nesplnění požadavku ICF na obnovu znamená ztrátu certifikace ACC nebo PCC včetně důsledků z toho vyplývajících.

Pojďte to prozkoumat blíže, protože to pro vás bude zajímavé

Program obnovy certifikátu kouče je postavený se zaměřením na maximální efektivitu. S koučováním máme bohaté praktické i lektorské zkušenosti a díky tomu získáte tu nejvyšší kvalitu na trhu.

Co vám dáme a co získáte

Obnovíte certifikát, je to snadné a rychlé.

Budete potřebovat méně času díky společnému mentoringu koučů. Nemusíte nic řešit individuálně.

Bude stačit méně nahrávek, než je nutné při individuální obnově.

Naučíte se získávat nové klienty v rámci povinného pokračujícího vzdělávání koučů, které je součásti obnovy certifikace. Toto téměř nikdo kouče neučí, jak zvýšit obrat a zisk.

Zkušený lektor mluvení a rétoriky vás naučí ještě lépe komunikovat (ve smyslu mluvit). V praxi je vyzkoušeno, že to výborně podporuje zvýšení vnímání kvality ze strany klienta a tím se zvyšuje jeho loajalita.

On-line koučování přes ZOOM je další skvělá dovednost, kterou se naučíte a procvičíte. V praxi pak budete šetřit svůj čas a klienty budete moct mít odkudkoliv. On-line koučink je stále více na vzestupu s ohledem na Covid 19.

Vyřešíte vše pod jednou střechou. Provedeme vás celou obnovou certifikace. 

Peníze si zasloužíte!

Z praxe víme, že spousta kvalitních koučů si neumí říct o adekvátní odměnu, případně hledat nové zákazníky.

Na všech kurzech koučování se učí koučovací techniky, občas získáte i dost praxe.

Ale kde vás také naučili, jak najít nové zákazníky, jak efektivně zvýšit cenu, jak trávit méně času s klienty a přitom vydělávat více?

Proto nám přijde jako dobrý nápad v rámci obnovy certifikátu vám i s tímto pomoct.

Co musíte splnit podle
International Coaching Federation

Formální požadavky

Najít si čas každé tři roky na obnovu certifikace, protože to je interval požadovaný ze strany ICF

Podat žádost u ICF Global pomocí elektronického formuláře na jejich webových stránkách

Uhradit administrativní poplatek, kdy členové ICF zaplatí 175 USD, nečlenové ICF 275 USD

Požadavky na rozsah vzdělání

21 vzdělávacích hodin v oblasti klíčových kompetencí kouče (10 hodin mentoringu pro ACC se započítává zde) 

3 vzdělávací hodiny v oblasti etiky a etického kodexu kouče

16 vzdělávacích hodin v oblasti rozvoje zdrojů kouče (Resource Development)

Když už musíte procházet obnovou certifikace,
získejte pro sebe více

co získáte při obnově certifikace

a proč je tento způsob lepší

21 hodin - ICF klíčové kompetence

10 hodin mentoringu

skupinový mentoring, díky kterému je možné snížit počet nahrávek + 3x individuální mentoring; mentoring je povinný pro ACC

7 hodin zlepšování životního koučinku I. část

životní koučování, kdy využít životní koučink a kdy terapii, psychologické minimum kouče, nastavení cílů v životním koučování, osobnostní typologie MBTI, zvládání stresu a zátěže, škála Holmes – Rahe, nalezení vnitřního „hnacího motoru“, praxe koučování v triádách

 7 hodin zlepšování životního koučinku II. část

koučování vnitřních přesvědčení, škodlivá vnitřní přesvědčení a jejich důsledky – perfekcionismus, podceňování se, prokrastinace, kognitivně behaviorální přístup v koučování, koučování změny návyku, 3 oblasti pro změnu návyku, překonávání překážek a selhání, vypracování osobní vize budoucnosti, smysl života, osobní etický kodex, životní priority, praxe koučování v triádách 

3 hodiny - ICF etika v koučování

Tato část je k dispozici zdarma na webové stránce ICF Global. Připravujeme CZ překlad a následně podporu při realizaci 

16 hodin - ICF Resource Development

8 hodin obchodní dovednosti 

jak prakticky zvýšit počet klientů, způsob prodeje služeb kouče, automatizované prodejní kanály, způsob nízkonákladové marketingové komunikace, způsob telefonického oslovení, silné a slabé stránky a prodejní argumentace, definice výhod vlastní služby, odlišení od konkurence s cílem zvýšení zisku

4 hodiny komunikace a rétorika

posílení schopnosti využívat v řeči správné tempo, dynamiku, hlasitost, intonaci, ovládnutí fyzických prvků komunikace – výraz, gesta, které mohou komunikaci posilovat nebo oslabovat, jak účinně vyjádřit myšlenky bez nadbytečných slov a rušivých zvuků, jak pracovat s hlasem kouzelníka, mudrce a policajta, a co nám v češtině neřekli a přitom to významně pomáhá vzájemnému porozumění

4 hodiny on-line komunikace

interaktivní rozvoj dovedností při rozhovoru jeden na jednoho v prostředí on-line, komunikace přes kameru a mikrofon, co je v on-line prostředí jinak, na co je třeba si dát pozor, odbourání rozptylujících nešvarů, účinné techniky pro zvýšení jasnosti a srozumitelnosti a artikulační cvičení

Rychlé shrnutí výhod pro vás

Obnovíte certifikaci. Dále si udržíte vysoký statut profesionálního kouče ICF.

Posílíte své koučovací kompetence a díky tomu více vyděláte – naučíte se lépe pracovat s nejčastěji žádanou formou koučinku a efektivně projdete nezbytným mentoringem.

Naučíte se získávat snadno nové klienty díky technikám používaným profesionálními prodejci.

Zlepšíte svoje mluvení, aby bylo jasnější, srozumitelnější a bez rozptylujících nešvarů.

Zvýšíte svou ochranu a budete šetřit čas díky moderním technikám on-line koučování.

Představte si, že o 20 % zvýšíte svůj měsíční příjem při zachování stejného pracovního času. Líbí?

Ověřeno v praxi

Kdy se poprvé on-line potkáme

včas vám pošleme odkaz do virtuální učebny na platformě ZOOM

 

Stáhněte si podrobný harmonogram a program celé obnovy certifikace

Cena obnovy certifikace ICF

Výrazná sleva za celý balíček, který obsahuje

Mentoring koučů – 26.900

běžná cena mentoringu

Obchodní dovednosti – 6.900

zaměřeno na prodej služeb koučů

Komunikace a rétorika – 3.450

zaměřeno na zlepšení mluvení a komunikace při koučování

On-line komunikace – 3.450

zaměřeno na specifika komunikace v on-line prostředí 

Efektivní životní koučink – 14.000

zaměřeno na nejčastěji požadovanou službu koučů

[cwp_et_pb_animated_headlines text_orientation=“center“ animated_text=“54.700 Kč “ after_text=“- 29.900 Kč “ html_tag=“h3″ anim_style=“highlighted“ anim_highlighted=“x“ disabled_on=“on|off|off“ _builder_version=“4.9.4″ text_font_size=“36″ text_line_height=“2em“ header_font=“|600|||||||“ header_font_size=“40″ header_letter_spacing=“2″ header_line_height=“2em“ text_font_size_tablet=“51″ text_line_height_tablet=“2″ header_font_size_tablet=“51″ header_line_height_tablet=“2″ _i=“7″ _address=“5.1.0.7″ /][cwp_et_pb_animated_headlines text_orientation=“center“ animated_text=“320 Kč“ after_text=“ZDARMA“ html_tag=“h3″ anim_style=“highlighted“ anim_highlighted=“x“ disabled_on=“off|on|on“ _builder_version=“4.6.6″ text_font_size=“36″ text_line_height=“2.5em“ header_font=“|600|||||||“ header_font_size=“40″ header_letter_spacing=“2″ header_line_height=“2.5em“ text_font_size_tablet=“51″ text_line_height_tablet=“2″ header_font_size_tablet=“51″ header_line_height_tablet=“2″ _i=“8″ _address=“5.1.0.8″ /]
Proč tak super cena? Protože AXIA. smile

Jsme inovátoři. Napřed jsme jako první v ČR vytvořili MBA studium zaměřené na koučink, které je zároveň spojené s akreditovaným výcvikem koučování ICF (ACSTH). Jsme jediní, kdo spojení MBA a ICF kvalitního akreditovaného koučovacího výcviku poskytuje.

Teď chceme být první s dokonalým servisem koučům při obnově certifikace. Vše vyřešíte s plnou podporou na jednom místě. V rámci vzdělávacích služeb, které máme, to pro vás můžeme udělat a rádi uděláme.

Něco nejasného? Volejte +420 601 532 532

Co říkají účastníci AXIA vzdělávacích programů

Velice profesionální on-line studium. Ze značné části workshopovou formou, vřele doporučuji jak začínajícím koučům, tak koučům, kteří pracují v jiných stylech a chtějí si rozšířit svůj koučovací repertoár (reference na studium MBA Profesionální koučování).

Ing. Tomáš Zajíček

kouč na volné noze

Kouč je jako horský vůdce. Horského vůdce si najmu v momentě, kdy se vydám někam, kde to moc neznám a chci se bezpečně dostat do cíle. Horský vůdce mi jako zkušený profík pomůže, abych se do cíle své cesty dostal. Když se budu rozhodovat, jakého horského vůdce si najmu, zcela určitě si vyberu takového, který má hodně zkušeností a jsou na něho dobré reference.
S koučem je to stejné. To, že je opravdu profík, dokáže jeho certifikace u ICF.
Proto jsem prošel programem AXIA Mentoring koučů, získal jsem tam potřebný a užitečný mentoring ve skupině s kolegy i osobní s Irmou a brzy budu u ICF žádat o osobní certifikaci PCC (reference na AXIA Mentoring koučů).

Mgr. Martin Husák

ředitel multibrandu ČSOB, profesionální kouč, adept na PCC

AXIA spojuje dobré a akční lidi. Jsem moc rád součástí této sítě (reference na AXIA Mastermind skupinu).

Ing. Radek Šibinský

školitel programování svařovacích robotů

Předmět obchodní dovednosti s Martinem R. mi dodal zcela nový pohled na oblast marketingu. Uvědomil jsem si, jak se tento obor úzce prolíná s lidskou psychikou a také, že ne vždy je důležité, co prodáváte, ale zejména, jak to prodáváte. A to Martin rozhodně naučit umí. Oceňuji u něj zcela praktickou výuku, díky které jsem začal efektivněji komunikovat se zákazníky, a to i s těmi potenciálními (reference na studium MBA Vedení lidí a obchodní dovednosti).

Bc. Dominik Guzdek

podnikatel, GuMi Athletic Equipment, s.r.o.

Chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za báječné školení komunikace! Považuju ho za top školení ve svém životě a posunul jste mě o PARNÍK, v osobní emocionální a racionální rovině, hlavně v oblasti sebepoznání a sebeporozumění (reference na kurz Efektivní komunikace).

Mgr. Roman Bělohlávek

šéf prodeje, senior consultant, Rádio Čas, reklama pro Zlínsko, Mediální skupina Pohoda

Je až neuvěřitelné, jak jednoduše a rychle dokázal Pavel pomoci. Podezřívám ho, že už během prvního setkání „odhalil“ můj způsob analytického myšlení. Při konzultacích pak používal ty správné argumenty, které jsem k posunu potřeboval. A protože vše probíhalo zcela přirozeně, neformálně a hlavně prakticky, jeho připomínky a doporučení se rychle staly součástí mého chování a uvažování při vystupování na veřejnosti (reference na osobní konzultace komunikace a rétoriky).

Jakub Kos

freelancer, specialista na obsahovou strategii a výzkum

Skupinový mentoring koučů je skvělá volba. Pracovat v týmu je pro mne vždy lepší než individuálně. Zpětná vazba kolegů i koučky – mentorky (Irmy Bohoňkové) byla vždy velmi přínosná. Kupředu mě posouvalo i to, že jsem si vyslechla spoustu koučovacích rozhovorů svých kolegů a mohla jim dávat zpětnou vazbu. Inspirovali mě tím, co se jim dařilo a učila jsem se nejen ze svých, ale i z jejich chyb (reference na AXIA Mentoring koučů).

Mgr. Ing. Marcela Zedníčková

lektorka a jazyková koučka, adeptka na ACC

Štúdium prebehlo on-line formou. Využitie tohto modelu šetrilo čas, ktorý bol využitý efektívne na praktické skúšanie koučovania. Bolo dynamické a profesionálne. Hlavne neskutočne oslobodzujúce a transformačné. Irma je profesionálka se všetkým, čo k tomu patrí (reference na studium MBA Profesionální koučování).

Ing. Katarína Kišková

specialista Call centra

Při studiu MBA Profesionální koučování jsem získal sebedůvěru ke koučování za odměnu. Nestydím se o sobě říkat, že jsem profesionální kouč, který nabízí klientům pomoc objevit chuť ke změně, objevit skryté perly (reference na studium MBA Profesionální koučování).

Mgr. Josef Kostelecký

koordinátor práce s teenagery, Dorostová unie, z. s.