AXIA Mastermind skupina

Vzájemná podpora v realizaci akčních kroků

Co děláte s informacemi z kurzů, workshopů a přednášek? Využíváte je nějak? Nebo je máte pečlivě zapsané v elegantním bloku nebo schované někde v šuplíku či knihovně? Anebo ty poznámky vůbec nemůžete najít? A kolik z toho si opravdu pamatujete?

AXIA Mastermind skupina není další kurz nebo seminář. Je to podpůrná skupina, která vám pomůže získané informace, podněty a inspirace z kurzů a seminářů uvést do praxe Vašeho života. Udělat konkrétní kroky. Stanovíte si reálné cíle, na kterých opravdu chcete pracovat. A pak krůček po krůčku uvedete do praxe jednotlivé činy… a ono to půjde!

Konkrétní výsledky a progres ve vašich cílech

Skupinový mentoring vám ušetří peníze i čas, který můžete využít jinak. Všechny důležité informace o žádosti na ICF a jejích podmínkách se dozvíte od mentora kouče, který s tím má velkou zkušenost.

Radost z práce na sobě

Při pouze individuálním mentoringu musíte mít nahrávek 10!
Díky skupinovému mentoringu místo sedmi nahrávek bude stačit dodat jen jednu nebo nejvýš dvě (podle počtu účastníků mentoringu). Pak už stačí jen tři individuální.

Podporu facilitátorky a malé skupiny

Klíčové koučovací dovednosti se budete učit i na koučování dalších koučů, nejen na svém vlastním. Potkáte tam spolužáky z kurzu nebo další kolegy kouče.

Konstruktivní zpětnou vazbu

Budete se učit a inspirovat společně, v přátelské a podnětné atmosféře. Jak tomu je mezi kouči vždy…

Z pohodlí domova a bezpečně

Mentoring proběhne online, takže nemusíte nikam dlouho cestovat a ušetříte tak čas i peníze.

Kdo vás provede

Mgr. Ing. Marcela Zedníčková

Ing. Daniela Vopalecká, MBA, M.A.

 Zkušené profesionální koučky, facilitátorky a lektorky

Jak to bude probíhat

Na prvním setkání se účastníci AMMS seznámí a stanoví si cíl(e), na kterém chtějí v průběhu dalších týdnů pracovat. Také si určí již první akční krok.

Na dalších setkáních bude probíhat společná diskuse ve formátu:

 • Pohled „zpátky“ 
 • Pohled vzhůru
 • Pohled kupředu

 

Požadavky pro žádost o ACC nebo PCC ze strany ICF:

 • Nejméně 60 hodin tréninku ACSTH nebo ACTP
  (pokud jste absolvovali studium MBA Profesionální koučování nebo program AXIA Profesionální koučování, tuto podmínku již splňujete s 97 hodinami). (Pro PCC: 125 hodin tréninku.)
 • Minimálně 100 odkoučovaných hodin (75 placených) s minimálně 8 klienty (od začátku tréninku). Nejméně 25 těchto hodin se musí uskutečnit v posledních 18 měsících před podáním žádosti. (Pro PCC: 500 hodin, z toho 450 placených, min. 25 klientů, 50 hodin v posledních 18 měsících.)
 • Nahrávka koučovacího sezení a její přepis. (Pro PCC: dvě nahrávky.)
 • Absolvování testu CKA (Coach Knowledge Assessment), v češtině.
 • Zaplacení poplatku ICF za žádost o certifikaci (není v ceně naší nabídky).
 • 10 hodin mentoringu koučů (který probíhá minimálně 3 měsíce, pod vedením a se zpětnou vazbou certifikovaného mentora).
   
  AXIA Mentoring koučů zajišťuje naplnění požadavku ICF na 10 hodin mentoringu koučů v této variantě:
  Kombinace skupinového a individuálního mentoringu (7x skupinový mentoring, 3x individuální mentoring)

Musíte splnit

Účast na online setkáních skupinového mentoringu

Bez osobní účasti to fakt nepůjde… Podmínkou je absolvovat 7 skupinových mentoringů.

Příprava jedné 30minutové nahrávky koučování

Na jedno nebo nejvýš dvě online setkání si připravíte nahrávku svého koučování, kterou si společně poslechnete a vyhodnotíte.

Aktivní a konstruktivní zapojení každého

Na každém záleží… Očekáváme, že každý přispěje svým dílem do zdárné přípravy nových, kvalifikovaných koučů.

Tři individuální mentoringy

Individuální mentoringy včetně nahrávek si zorganizujete podle sebe: v čase, který vám bude vyhovovat a s mentorem koučem, se kterým budete chtít. Konkrétní mentory kouče vám nabídneme.

Co říkají účastníci AXIA Mastermind skupiny

Bylo pro mě nové zjistit, že ve skupině je velká podporující síla a dynamika, která funguje. Zpětná vazba kouče byla pro mě důležitá a motivující, ale hodnotnější bylo pro mě zjištění, že jsem si dokázala naplánovat reálné akční kroky, které jsem pak byla schopna zrealizovat. Nejlepší na tom všem je, že mé akční kroky mají pozitivní vliv na celou rodinu. Jsme všichni více v pohodě.

Mgr. Radmila Sýkorová, lektorka

Člověk potřebuje k diskusi jiné dospělce. Určitý typ růstu lze jen ve vztahu. Mastermind skupina byla záruka dobrého a konstruktivního rámce, nejen v náplni, ale i fér prostoru pro každého člena. Pro mě osobně bylo podstatné redukovat stres.

Renata Bondarová

AXIA Mastermind skupina měla pro mě top úroveň, byly to dobře investované peníze. Dostal jsem praktické rady pro svůj projekt, konkrétně, jak natočit své promo video. Mělo to pro mě velký význam. Měl jsem také možnost poskytnou zpětnou vazbu ostatním. AXIA spojuje dobré a akční lidi. Jsem moc rád součástí této sítě.
Ing. Radek Šibinský

Úžasný nápad vytvořit takovou skupinu. Skvělé.
Miriam Vlková

Tento typ setkávání jsem absolvovala poprvé. Zaujal mě způsob provedení. Přítomnost kouče považuji nutnou a vyhovovalo mi to. Také pro mě bylo důležité vyslovit a okomentovat své přání. Dařilo se mi postupně a velice úspěšně realizovat akční kroky. Mám z toho velkou radost.
Petra Trlidová

Termíny

5. května 2021
19. května 2021
2. června 2021 
16. června 2021

vždy od 19:30 do 21:00

Platforma

Informace, jak se připojit online, Vám předem pošleme a poskytneme náležitou podporu. Člen týmu Axia se s Vámi domluví na vyzkoušení, aby vše fungovalo a setkání nebylo ničím rušeno.

Kolik to bude stát? 

Individuální řešení

Hledáte a platíte vlastního mentora, získáte pomalejší a náročnější způsob, nemáte podporu týmu

2.500 Kč

AXIA řešení

N

1.990 Kč