AXIA Mastermind skupina pro rozvoj koučovacího byznysu

Vzájemná podpora v realizaci akčních kroků

Co děláte s informacemi z kurzů, workshopů a přednášek? Využíváte je nějak? Nebo je máte pečlivě zapsané v elegantním bloku nebo schované někde v šuplíku či knihovně? Anebo ty poznámky vůbec nemůžete najít? A kolik z toho si opravdu pamatujete?

AXIA Mastermind skupina není další kurz nebo seminář. Je to podpůrná skupina, která vám pomůže získané informace, podněty a inspirace z kurzů a seminářů uvést do praxe Vašeho života. Udělat konkrétní kroky. Stanovíte si reálné cíle, na kterých opravdu chcete pracovat. A pak krůček po krůčku uvedete do praxe jednotlivé činy… a ono to půjde!

ZÍSKÁTE

Konkrétní výsledky a progres ve vašich cílech

Po čtyřech týdnech budete o velký kus dál, protože budete na svých cílech pracovat soustavně a pravidelně

Radost z práce na sobě

Když dosáhnete výsledků a budete se posunovat, přinese vám to radost! A ještě se o ni budete moci podělit!

Podporu facilitátorky a malé skupiny

Facilitátorka usměrní diskusi, když bude třeba, ale samotná interakce ve skupině vám výrazně pomůže vyjádřit myšlenky a být „slyšen“. A zároveň vy pomůžete jiným.

Konstruktivní zpětnou vazbu

Ke svým cílům, krokům a myšlenkám dostanete konstruktivní zpětnou vazbu od jiných. Vše v přátelské a podporující atmosféře.

Z pohodlí domova a bezpečně

AXIA Mastermind skupina proběhne on-line, takže nemusíte nikam dlouho cestovat a ušetříte tak čas i peníze.

Kdo vás provede

Mgr. Ing. Marcela Zedníčková

 zkušená profesionální koučka, facilitátorka a lektorka

Jak to bude probíhat

Na prvním setkání se účastníci AMMS seznámí a stanoví si cíl(e), na kterém chtějí v průběhu dalších týdnů pracovat. Také si určí již první akční krok.

Na dalších setkáních bude probíhat společná diskuse ve formátu:

  • Pohled zpátky 
  • Pohled vzhůru
  • Pohled kupředu

 

Co říkají účastníci AXIA Mastermind skupiny

Bylo pro mě nové zjistit, že ve skupině je velká podporující síla a dynamika, která funguje. Zpětná vazba kouče byla pro mě důležitá a motivující, ale hodnotnější bylo pro mě zjištění, že jsem si dokázala naplánovat reálné akční kroky, které jsem pak byla schopna zrealizovat. Nejlepší na tom všem je, že mé akční kroky mají pozitivní vliv na celou rodinu. Jsme všichni více v pohodě.

Mgr. Radmila Sýkorová, lektorka

Člověk potřebuje k diskusi jiné dospělce. Určitý typ růstu lze jen ve vztahu. Mastermind skupina byla záruka dobrého a konstruktivního rámce, nejen v náplni, ale i fér prostoru pro každého člena. Pro mě osobně bylo podstatné redukovat stres.

Renata Bondarová

AXIA Mastermind skupina měla pro mě top úroveň, byly to dobře investované peníze. Dostal jsem praktické rady pro svůj projekt, konkrétně, jak natočit své promo video. Mělo to pro mě velký význam. Měl jsem také možnost poskytnou zpětnou vazbu ostatním. AXIA spojuje dobré a akční lidi. Jsem moc rád součástí této sítě.
Ing. Radek Šibinský

Úžasný nápad vytvořit takovou skupinu. Skvělé.
Miriam Vlková

Tento typ setkávání jsem absolvovala poprvé. Zaujal mě způsob provedení. Přítomnost kouče považuji nutnou a vyhovovalo mi to. Také pro mě bylo důležité vyslovit a okomentovat své přání. Dařilo se mi postupně a velice úspěšně realizovat akční kroky. Mám z toho velkou radost.
Petra Trlidová

Termíny

26. května 2021
2. června 2021
9. června 2021 
16. června 2021

vždy od 19:30 do 21:00

Platforma

Informace, jak se připojit online, Vám předem pošleme a poskytneme náležitou podporu. Člen týmu Axia se s Vámi domluví na vyzkoušení, aby vše fungovalo a setkání nebylo ničím rušeno.

Kolik to bude stát? 

Individuální koučink

Hledáte a platíte vlastního kouče, sazba za hodinu

2.500 Kč

AXIA řešení 

N

1.500 Kč