3 jednoduché tipy,

JAK SI UŽÍT LÉTO NA MAXIMUM

___________________

AXIA Inspirace pro život a kariéru

Prázdniny. Moře. Les. Dovolená. Knížky. Čas s dětmi. 

Zde jsou 3 prima tipy, které vám pomohou užít si léto na maximum.

1)

Investujte do sebe

Naplánujte si na léto dvě nebo tři aktivity, které Vás baví a pomohou Vám odpočinout si nebo se něco užitečného naučit. Wellness. Zajímavý kurz. Jen tak knížka a “nohy křížem”. Pečujte o sebe. Tahle investice se Vám vrátí.

Investujte do svých blízkých

Děti mají prázdniny. Najděte si na ně soustředěný čas, kdy jim nasloucháte a plně se jim věnujete (bez koukání do mobilu). Udělejte si kvalitní víkend se svým partnerem / partnerkou, kde spolu budete mluvit (nejen koukat do mobilu) a budete se mít zase o trochu víc rádi. Tahle investice se Vám taky vrátí.

Radujte se, i z maličkostí

Připravili jsme pro Vás prázdninový “deník radosti”, do kterého si každý den napíšete, co Vám udělalo radost a co tyhle radosti ve Vašem životě dělají. Užijte si ho! Když se budete radovat a budete vděční, je to také investice, která se Vám vrátí.

Nástroj, který Vám pomůže opravdu si užít léto

Pokud chcete prožít léto opravdu na maximum a nenechat tyhle tipy jen tak ležet, stáhněte si toto PDFko. Je to jednoduchý Deník s checklistem, který každý den stručně vyplníte a uvědomíte si, co je pro Vás důležité a co Vám dělá radost.

Pozor! Když do toho půjdete a vyplníte alespoň 40 dnů, můžete vyhrát jeden z našich kurzů. Více najdete zde.

Prázdninová sleva na oblíbený kurz

Když jsme u té prázdninové pohody, chceme Vám dát možnost ušetřit nějaké penízky na letní aktivity a zároveň možnost investovat do sebe. A proto jsme se rozhodli, že do konce července 2022 můžete získat náš oblíbený kurz koučování pro začátečníky za zvýhodněnou cenu o 25 % levnější. V objednávce stačí zadat slevový kód PRAZDNINY25.

Pokud přemýšlíte o koučování a nemůžete se rozhodnout pro správný kurz, který by vás posunul, tento kurz je pro Vás. 

Kurz koučování pro začátečníky Vám přesně vysvětlí “koučink v kostce” a navíc Vám dá zažít praktické koučování na vlastní kůži v roli kouče i koučovaného.

Za 10 hodin výuky si budete právem připadat jako někdo, kdo o tom koučinku už fakt něco ví a umí ho použít v praktickém životě. A možná zažijete i kus osobního posunu a restartu.

Využijte jedinečné prázdninové ceny a naučte se koučovat.

Pohodový poslech a investice do sebe

Dejte si nohy nahoru a zaposlouchejte se do příběhů našich absolventů koučů, kteří využívají koučování ve své práci a životě. 

Manažer, trenér, maminka, porodní asistentka, programátor… koučovat může každý. A kdyby každý uměl koučovat, svět by byl lepším místem pro život.

Poslechněte si AXIA podcast o koučování v praxi a inspirujte se, jak využít koučování ve Vaší kariéře a životě.

Prožít léto na maximum

Tenhle jednoduchý nástroj Vám v tom pomůže. Budete víc odpočatí a zlepší se Vám vztahy s Vašimi blízkými.

Kurz s prázdninovou výhodou

Připadat si jako někdo, kdo o tom koučinku už fakt něco ví a umí ho použít v praktickém životě? Tenhle kurz Vám to umožní. Do konce července se slevou.

Příběhy o koučování v praxi

Manažer, trenér, porodní asistentka, … koučovat může každý. Příběhy o využití koučování v životě a kariéře.