3 důvody, proč umět koučovat – záznam workshopu

Praktické tipy pro covidovou dobu

Jsou 3 důvody, proč je dobré umět koučovat.

1/ Koučink vám osobně úžasně pomůže v běžném životě – snáze se domluvíte s ostatními, lépe vyjádříte své myšlenky, budete více rozumět sami sobě.

2/ Koučinkem pomůžete svým blízkým – koučovací techniky jsou výborné jak při komunikaci, tak při pomoci hledání řešení problémů.

3/ Koučinkem si můžete vydělat zajímavé peníze – a je jedno, jestli jen formou přivýdělku při práci, nebo koučováním na plný úvazek.

 

Pojďte to prozkoumat blíže, protože to pro vás bude zajímavé

Koučink je jediná nemanipulativní metoda práce s lidmi.

(pravidelný účastník workshopů, profesionální kouč)

záznam workshopu

3 DŮVODY, PROČ UMĚT KOUČOVAT

získáte a naučíte se

Pochopíte, na kterých principech koučink stojí.

Naučíte se, jak pomáhat druhým za pomoci jednoduchých koučovacích postupů a základních koučovacích dovedností.

Program workshopu

Dozvíte se, co je to koučink a k čemu je dobrý. Nebo si myslíte, že to víte? Tak schválně – jaký je rozdíl mezi dobrým mentorem a dobrým koučem?

Probereme základní principy kvalitního koučinku, díky kterým ho můžete snadno začít v praxi zkoušet. A probereme to pohádkovou formou.

Ukážeme si 3 nepostradatelné koučovací dovednosti, protože jejich využívání vás posune dál.

Dozvíte se, jak může koučink pomoci vám i komukoliv dalšímu ve vašem okolí.

 

Věděli jste, že hodinová sazba profesionálního kouče v České republice je 1 – 6 tisíc Kč? Když budete koučovat jen 10 hodin týdně, tak už je ta práce příjemně zaplacená, co říkáte?

Údaje vycházejí z celorepublikového průzkumu a v jednotlivých regionech se liší.

Proč stojí za to si záznam pořídit

$
$
$

Kdo workshopem provádí

 

Ing. Daniela Vopalecká, MBA, M.A.

ředitelka Axia Management Academy,
profesionální koučka, lektorka osobního rozvoje a soft skills

Vysokoškolské vzdělání v oborech management a ekonomika, leadership a rozvoj lidí. Dlouholetá praxe v oblasti osobního rozvoje lidí a leadershipu. Držitelka mezinárodního certifikátu ICF v profesionálním koučování (Erickson College). 900 odkoučovaných hodin s individuálními klienty a ve firmách. 

Cena workshopu

Vyberte si – tento jeden workshop, nebo ho získejte jako BONUS k sérii všech workshopů. Také se můžete rovnou naučit všechny koučovací techniky, které jsou na workshopech používány.

V ceně ZDARMA pracovní materiály.

S manželem pracujeme společně a učíme se dělat byznys online, což je pro nás nové. Dostali jsme návod, jak změnit svůj přístup a pozitivní soustředěnost na novou práci. Celý workshop byl pro nás přínosný a povzbudivý.

Renata a Lubomír Koloniční

Připravoval jsem teď jeden projekt, který mi zabral čas a energii. Dávali mi vysoké šance, ale teď mi řekli, že jsem byl sice nejlepší, ale vybrali si někoho jiného. Jak jsi vyprávěla ten váš příběh a že neúspěch je vlastně příležitost, tak mě to zase nakoplo.

Mgr. Martin Husák, MBA

Dnes mě zaujala myšlenka, abych zkusila něco těžšího. Určitě je několik oblastí, které bych chtěla rozvíjet. Nevím, do čeho se pustit nejdříve, ale dostala jsem dnes výzvu, něco si stanovit, něco zkoumat, něčím z toho se zabývat a dát si konkrétní, měřitelný cíl.

Mgr. Michaela Hebelková

Celá rodina se těšíme na každý úterní seminář, smeluje nás to a obohacuje. Moc se nám líbí, že můžeme poznatky ze seminářů společně uskutečňovat. Je to pro nás společné dobrodružství.

Mgr. Radmila Sýkorová

Líbí se mi, že je to na 30 minut! To je geniální. Důležitá byla pro mě možnost hned si psát konkrétní věci týkající se mě osobně, že na to byl čas a prostor.

Mgr. Karla Mihatschová

Posledný workshop bol super. Zistila som, že mnoho mojich neúspechov beriem ako osobné zlyhanie. Poučím sa, ale mi to veľmi dlho trvá. Chcem to zmeniť.

Ing. Katarína Kišková, MBA

Musím se znovu vyjádřit k vaší skvělé práci jako týmu… nemůžete v této těžké době vybírat lepší témata. Není týden, abych na svých klientech nepoužila nové nástroje, které nám tady každé úterý předkládáte. Díky.

Mgr. Irena Hejkalová

Moc se mi líbil workshop „Jak být správně naštvaný“. Uvědomila jsem si, jak je důležité své emoce ovládat. Mám problém se hlavně zastavit – budu na tom pracovat.

Hana Horáčková

Za mě byly nejsilnější dvě myšlenky: soustředit se na to, na co mám vliv, a příklad s klientem, který se rozhodl pro pravidelnou dávku vděčnosti.

Mgr. Alena Vévodová