Efektivní komunikace – jak mluvit a přesvědčit

Efektivní komunikace – jak mluvit a přesvědčit

Základy efektivní komunikace, způsoby, nástroje a jejich využití

Co získáte efektivní komunikací

Při prezentaci a vlastně při jakémkoliv mluvení před více lidmi (např. porady) budete zvládat trému. Naučíte se lidi přesvědčit, motivovat a nacházet s nimi shodný cíl.

Budete vědět, na co si při mluvení dávat pozor, čemu se máte vyhnout a jak naopak zdůraznit důležité. Naučíte se správně formulovat myšlenky a lépe prosazovat svůj postoj. Také zlepšíte svou běžnou komunikaci s lidmi, rodinou a přáteli.

Dozvíte se vše podstatné o nástrojích efektivní komunikace

Je to „komunikace v kostce“. Dozvíte se základní podstatné informace o nástrojích efektivní komunikace, co všechno mezi ně patří a jak je s úspěchem používat.

Prakticky si to vyzkoušíte

Ne jen slova lektora. Všechno si prakticky procvičíte: napíšete si svoje vlastní „openery“, posledních 10 slov, atd. Také si vyzkoušíte správnou intonaci, hlasitost, rychlost řeči i řeč těla.

Povede vás expert na komunikaci

Lépe komunikovat vás bude učit lektor, který má jednak sám za sebou stovky odpřednášených hodin, ale také stovky hodin osobních konzultací s klienty, kteří se u něho „učili mluvit“.

Každý den to využijete v běžném životě

Tento kurz vás naučí využívat efektivní nástroje komunikace v běžném životě. Nemusíte být profesionálním řečníkem či mluvčím, komunikovat potřebuje každý. Například porady, prezentace výsledků práce, žádost o vyšší plat, prodej produktů nebo služeb, prezentace cílů a přesvědčování lidí, ať vás podpoří… 

Naučíte se lépe mluvit

Jednoduše: stanete se lepší v komunikaci. Budete sebejistější, snáze se připravíte, také se naučíte lépe mluvit spatra, bez přípravy a improvizovaně.

Fakta o kurzu

Kurz představí vše podstatné o základních nástrojích naší mezilidské komunikace. Hlouběji pochopíte, že komunikace je nejen o informacích, ale že má svoji nevyhnutelnou emocionální stránku a že správná komunikace by měla vyvolávat i správná rozhodnutí.

Naučíte se, jak dobře začít (openery), jak dobře pokračovat (vybrat jen to nejdůležitější a nejlepší) a jak dobře skončit (posledních 10 slov).

Promyslíte si, jak by měl vypadat dobrý časový plán setkání, na kterém komunikujete a naučíte se pracovat se základními parametry své řeči: hlasitost, rychlost, intonace.

Zmínka bude i o češtině a správných přízvucích – aby naše řeč byla libozvučná.
A samozřejmě se bude mluvit i o „řeči těla“ a jak s ní dobře pracovat. Dostanete praktické tipy, jak se vypořádat s trémou.

Získáte praktické komunikační dovednosti

Naše kurzy nejsou zdaleka jen teoretické. Naopak, vše, co se dozvíte, budete mít možnost si i prakticky natrénovat.

Kvalitní trénink komunikace on-line

Bezpečně, pohodlně, s vlastním šálkem dobré kávy nebo čaje

Tímto kurzem snížíte cenu studia MBA

Budete-li v budoucnu chtít absolvovat celé studium MBA, tento kurz vám do něj započítáme. Zeptejte se na podrobnosti.

Kdy a kde

Termín: 7. a 14. října 2023, vždy 9:00 – 13:00, on-line

Chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za báječné školení! Považuju ho za top školení ve svém životě a posunul jste mě o PARNÍK, v osobní emocionální a racionální rovině, hlavně v oblasti sebepoznání a sebeporozumění.

Mgr. Roman Bělohlávek

šéf prodeje, senior consultant, Rádio Čas, reklama pro Zlínsko, Procedo Event, s.r.o.

Pro technika, který profesně moc nemluví a chce se naučit kultivovaně mluvit, veřejně vystupovat a tím umět prodávat sebe, byly peníze investované do kurzu “Akademie mluvení” jednou z nejlepších investic do vzdělání. Ocenil jsem ty oblasti v kurzu, které mi pomohly stát se dobrým komunikátorem, především rozvoj ve fyzické, duševní a duchovní oblasti a samotné detaily komunikace prověřené praxí lektora. Naučil jsem se komunikovat tak, že dnes dělám nejen technika, ale i školitele.

Ing. Radek Šibinský

technik a školitel, Valk Welding CZ s.r.o.

Je až neuvěřitelné, jak jednoduše a rychle dokázal Pavel pomoci. Podezřívám ho, že už během prvního setkání „odhalil“ můj způsob analytického myšlení. Při konzultacích pak používal ty správné argumenty, které jsem k posunu potřeboval. A protože vše probíhalo zcela přirozeně, neformálně a hlavně prakticky, jeho připomínky a doporučení se rychle staly součástí mého chování a uvažování při vystupování na veřejnosti.

Jakub Kos

freelancer, specialista na obsahovou strategii a výzkum

100% garance vrácení peněz

Pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete s kurzem spokojeni, garantujeme vrácení peněz.

100% garance vrácení peněz

Pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete s kurzem spokojeni, garantujeme vrácení peněz.

Cena kurzu

 

5.890 Kč – 3.900 Kč

 

Akreditovaným koučem s titulem MBA?

Ano, i vy se jím můžete stát! Jediné studium tohoto typu v ČR v tám to umožní.

POZOR: Speciální příležitost, která se už nikdy nebude opakovat.

Velké změny v certifikaci pro budoucí i stávající kouče

Jak se změny v ICF certifikacích dotknou vás? Je třeba se toho bát?

Zjistěte to na workshopech pro budoucí i stávající kouče

Nové akreditace ICF: Level 1, Level 2

Zjistěte více o nových akreditacích ICF Level 1, Level 2. Jakou úroveň si vybrat? Jak se stát prestižním certifikovaným koučem?